Powrót do spisu

 

Strona główna

 

Strona panzerpunkt.info ma już 20 lat !!!

 Ważna informacja: 

Za kilka miesięcy będzie kolejny termin zapłaty za serwer i domenę -  apel z mojej strony o pomoc w opłaceniu bieżącej faktury za "panzerpunkt". - sierpień 2020 - zero odzewu, właśnie zapłaciłem faktury za serwer i domenę na kolejny rok ( 240zł po wynegocjowanym rabacie 10% ) - jeśli nie będzie chętnych na zrzutkę na opłaty na przyszły rok - to definitywnie zamykam stronę, co roku coraz więcej mnie kosztuje jej utrzymanie. Tak więc, jeśli ktoś ma taką potrzebę to proszę sobie skopiować teksty czy zdjęcia przed likwidacją strony.

 

Podoba Ci się strona "panzerpunkt", chcesz żeby dalej funkcjonowała?

 I Ty możesz wspomóc rozwój i utrzymanie strony!

Jeśli ktoś chciałby, nawet drobną kwotą wesprzeć utrzymanie strony oraz domeny, będę bardzo wdzięczny. Sam utrzymuję i tworzę stronę od 20 lat - tyle czasu już istnieje! -  jest to najstarsza i działająca bez przerwy strona o takiej tematyce w Polsce! -   każde wsparcie będzie bardzo mile widziane. 

Przycisku "Donate" nikt nie wcisnął w całej historii strony... Ty możesz być pierwszy! Najłatwiej użyć przycisku "Donate" PayPal, żeby mieć swój udział w istnieniu strony.

 If you wish to contribute to my website, you may use the PayPal link. Thank you!

 
Ideą strony jest bezpłatny dostęp do wszystkich materiałów.
Nie ma, nie było i nie będzie  żadnych ograniczeń dostępu ani żadnych opłat.
Na stronie nie ma żadnych reklam, linków sponsorowanych itp, nie zarabiam na niej nawet 1zł... Strona będzie tak długo istniała, jak długo będę miał chęć ją tworzyć i oczywiście płacił za domenę i hosting.
 
Utrzymanie strony jest płatne, opłaty wciąż rosną... - serwer + domena (ok. 250 zł)

Jeśli ktoś chciałby dowolną (nawet symboliczną) kwotą wesprzeć utrzymanie i pomóc w rozwoju strony
oto nr konta: Getin 87 1460 1181 2025 0166 2603 0002 z dopiskiem "panzerpunkt darowizna".
 
Z góry dziękuję!
          Admin Panzerpunkt

 

 

  e-mail